kurier powiat

KOLEJNE WYDANIE MAJ 2019!

Kurier Ogłoszeniowy Powiatu Opolskiego i Krapkowickiego to bezpłatna gazeta reklamowa drukowana w nakładzie 15 000 egzemplarzy, dostępna w Urzędach Gmin, Starostwach Powiatu Opolskiego i Krapkowickiego, Ośrodkach Zdrowia, sklepach spożywczych oraz innych punktach użyteczności publicznej. Dostępna jest również w formie elektronicznej na stronie www.kurier-ogloszeniowy.pl oraz www.trafokazje.eu

Dodatkowo gazeta wysyłana jest w postaci newslettera do 15 000 firm na terenie woj opolskiego, dolnośląskiego i małopolskiego.

Największe zalety gazety?

- Sprawdzone i znane lokalne firmy z woj. Opolskiego

- Kolportaż na terenie powiatu opolskiego i krapkowickiego

- Reklama w katalogu firm woj. Opolskiego na stronie www.trafokazje.eu

Decydując się na zamieszczenie reklamy prosimy o przesłanie danych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., według niżej przestawionego schematu:

- Nazwa Firmy

- Dane Adresowe/Powiat

- Specjalizacja/Zakres wykonywanych usług

- Telefony/adres e-mail/strona www

- Dane do faktury

**Przy trzeciej i kolejnej edycji klientom przysługuje zniżka 10% od ceny podanej w powyższym cenniku. Dla stałych klientów ceny ustalane są indywidualnie.

© 2017 Kurier-ogłoszeniowy. All Rights Reserved. Designed By agethemes.com
Joomla Extensions
Free Joomla! templates by AgeThemes